LIN-24002 - Magneto магнітне колесо LINHAI 300 24002A 105 мм
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом LIN-24002
Опис
Magneto Linhai Magneto Wheel 300 24002a 105mm
розміри
внутрішній діаметр 105,7 мм , працює зі статором 103mm