ЛЕБІДКА 12000LBS 24V ДЛЯ ЕВАКУАТОРА 5,4 ТОНН
Стан Новий
Вага продукту з упаковкою 40 кг
EAN (GTIN) 5905527760466
Продюсер Powerwinch
Опис
Ми пропонуємо вам лебідку kangaroowinch K12000 PS - Європейський бестселер.
Kangarowinch K12000 PS-молодший брат лебідки K12000.
K12000 PS збагачений двома інноваціями:
<вулик>
  • підніміть & amp; поверніть-зручний важіль зчеплення
  • посилені в'яжучі стрижні-підвищена міцність всієї конструкції, привабливий дизайн.
    лебідка 24V оснащена серійним герметичним двигуном потужністю 6 к.с., високоточною щіткою і довгим ротором з кращим крутним моментом. Передові, сучасні технічні рішення дозволяють ефективно працювати з лебідкою при споживаної потужності не більше 360А при повному навантаженні.
    увага !!
  • Автомобільна лебідка 24V.
    коробка з ізольованим герметичним реле 500A HD була стандартно розміщена на барабані. Якщо ми хочемо розмістити його в іншому місці-немає проблем, нам потрібно всього кілька хвилин, щоб зробити це.
    Автомобільна лебідка 24V Kangaroowinch K12000PS рекомендуємо m.in. для транспортних засобів допомоги на дорогах, відпочинку на бездоріжжі та використання в комерційних цілях.
    У комплекті з лебідкою знаходяться:
    • трос 9,5 x 26 м з каузою, гаком і ручним управлінням
    • роликова напрямна
    • управління на дроті
    • бездротове управління серії Extreme
    • монтажні гвинти
    • комплект проводки
    • блок управління з реле
    • li>керівництво користувача
    • гарантія.
    специфікація:
    • тяга: 5443 кг
    • двигун: 6,5 л. с.
    • трансмісія: 3-ступінчаста планетарна
    • передаточне число: 218:1
    • напруга: 24 в
    • реле: герметичне з'єднання
    • гальма: автоматичний, поза барабана
    • трос 9,5
    • роликова напрямна
    • розміри: 536 мм x 160 мм x 218 мм
    • розміри барабана: 64 мм x 226 мм
    • відстань між болтами: 254 мм x 114,3 мм
    • вага: 40 кг
    • споживаний струм: 12V 0kg – 65a, 5443kg – 390a