| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | L1TC-5K952-AF |
| Виробник деталей | Ford OE |
| Оригінальний номер деталі | L1TC-5K952-AF |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 70 кг |
| Стан упаковки | заміна |
| Вага продукту | 70 кг |
| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | L1TC-5K952-AF |
| Виробник деталей | Ford OE |
| Оригінальний номер деталі | L1TC-5K952-AF |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 70 кг |
| Стан упаковки | заміна |
| Вага продукту | 70 кг |
Привіт!
Тема аукціону:
задня підвіска, як на фотографії для променя Ford puma Mk2
, присвячений з року виробництва автомобіля 2019 по 2024 р. Ecoboost 125 км та з посібника Gearbox
Фотографії відображають фактичну візуальну частину!
Умова деталі, що точно показана на фотографіях - 100% оригіналу - я рекомендую!