| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 038906012A |
| Виробник деталей | Audi OE |
| Номери замінних деталей | 28SA4202 |
| Оригінальний номер деталі | 0281010120 |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 5 кг |
| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 038906012A |
| Виробник деталей | Audi OE |
| Номери замінних деталей | 28SA4202 |
| Оригінальний номер деталі | 0281010120 |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 5 кг |