| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | R059A |
| Виробник деталей | Audi OE |
| Номери замінних деталей | WAŁ KORBOWY |
| Оригінальний номер деталі | R059A |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | 4x4/SUV, Легкові автомобілі |
| Тип двигуна | Дизель |
| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | R059A |
| Виробник деталей | Audi OE |
| Номери замінних деталей | WAŁ KORBOWY |
| Оригінальний номер деталі | R059A |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | 4x4/SUV, Легкові автомобілі |
| Тип двигуна | Дизель |
Доброго дня, продам коленвал R059A.
У мене є інші запчастини для:
Audi A5 8T coupe
Двигун 3.0 TDi
Механічна коробка передач
Ласкаво просимо