| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | JX61-8005-AD |
| Виробник деталей | Ford OE |
| Оригінальний номер деталі | JX618005AD |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 10 кг |
| Вага продукту | 3 кг |
| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | JX61-8005-AD |
| Виробник деталей | Ford OE |
| Оригінальний номер деталі | JX618005AD |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 10 кг |
| Вага продукту | 3 кг |