Інверторний зварювальний апарат Powermat LCD MMA TIG 300A

Інверторний зварювальний апарат Powermat LCD MMA TIG 300A

Що Ви шукаєте?

Інверторний зварювальний апарат Powermat LCD MMA TIG 300A

В наявності
Код товару:
13301763971
4782,00 грн
Основні параметри
Докладніше
Стан Новий
Опис
ТЕХНІЧНІ характеристики
  • метод зварювання: TIG-LIFT / MMA
  • джерело живлення: 230 В / 50 Гц
  • споживана потужність: 7,8 ква
  • діапазон зварювального струму: 20 - 300 a
  • зварювальний струм, робочий цикл 100%: 232 a
  • зварювальний струм, робочий цикл 60%: 300 a
  • >номінальний робочий цикл: 60%
  • діаметр дроту електрода: 1,6 - 5 мм
  • клас ізоляції: F
  • клас захисту: IP21S
  • довжина кабелю живлення: 185 см
  • вага пристрою: 2,55 кг
  • < /ul >

модель PM-MMAT-300L

являє собою інверторний зварювальний апарат, конструкція якого заснована на ефективних IGBT-транзисторах. Він оснащений легко читаним РК-дисплеєм, що вказує поточний зварювальний струм, що встановлюється кнопками.

зварювальний апарат оснащений охолоджуючим вентилятором для електронних систем та інших компонентів, а також термодатчиком для захисту пристрою від перегріву.

комплект
  • зварювальний апарат POWERMAT
  • провід (207 см)
  • провід (210 см)
  • зварювальна маска
  • молоток з щіткою
  • оригінальна упаковка
  • керівництво користувача польською мовою

властивості пристрою PM-MMAT-300L

вбудовані автоматичні функції для полегшення роботи:

HOT START, відомий як Hot Start, дозволяє тимчасово збільшити струм зварювання понад значення, встановленого зварювальником. HOT START працює в момент запалювання дуги і призначений для запобігання прилипання електрода до матеріалу. Це велике полегшення при запалюванні електрода.

ANTI STICK відключає / мінімізує зварювальну напругу і струм у разі короткого замикання електрода зі зварюваним матеріалом. ANTI STICK дозволяє зварнику легше відривати електрод.

ARC FORCE стабілізує дугу незалежно від її довжини. Зменшення значень функції дає м'яку дугу і меншу глибину плавлення, в той час як збільшення значень функції призводить до більш глибокого плавлення і можливості короткої дугового зварювання. При найбільшому значенні для функції ARC FORCE можна " втиснути електрод в озеро розплавленого металу і пропалити матеріал наскрізь. Ця модель має автоматичне регулювання ARC FORCE.

VRD-це система зниження напруги, функція якої полягає у відключенні живлення протягом декількох мілісекунд після завершення зварювання. Ця функція також відповідає за зниження напруги на оточеному електроді до безпечного рівня. Функція VRD включає і вимикає Зварювальне живлення, коли виміряний в процесі роботи електричний опір між електродом і зварювальним елементом становить відповідний рівень. У той момент, коли пристрій не працює, VRD автоматично знижує напругу вторинної ланцюга між зварювальними наконечниками зі 105 В до 14-24 в (це займає кілька мілісекунд).

компактний і мінімалістичний дизайн < / H1>

пристрій зварюється струмом від 20 до 300А, дозволяє проводити зварювання електродом діаметром від 1,6 мм до 5 мм.

IGBT-транзистор поєднує в собі переваги двох типів транзисторів простота управління польовими транзисторами і висока напруга пробою і швидкість перемикання біполярних транзисторів. Зварювання електродом 1,6 мм вже можлива при використанні плавкого запобіжника класу з 16а. робота на максимальному струмі 300А вимагає захисту не менше 20а.

вага зварювального апарату складає всього 2,55 кг, що робить його дуже зручним.

зварювальний апарат має стандартні мідні з'єднання Євро зварювальних проводів. Завдяки стандарту Євро можна легко підібрати додаткові запасні зварювальні дроти.

завдяки використанню великого вентилятора в малому корпусі зварювального апарату збільшився потік повітря, що знизило температуру транзисторів. Ефективність пристрою досягає 60%.

брекети безумовно полегшують роботу з зварювальним апаратом, роблячи його більш зручним.

розміри зварювального апарату

Думка

зварника з мене немає, тому зварювальний апарат в моїх руках для типових цілей"в коло будинку". Зварювання, переплавка хороша, зварювання теж, маленька, легка і зручна, пик в багажник і на ділянці теж робить свою справу. Ну, яка ціна такі і аксесуари, короткі мідні кабелі, Навальний це вже досить-довжина шнурків, затискачі типово на штуку, той від електрода і маса справляють враження-до трьох разів штука, не кажучи вже про те, що повинно було бути щіткою з молотком (в загальному, є і щось можна зробити). Маска-м'який пластик-але вона є, і навіть може щось прикрити. Налаштування струму більше на дотик, дисплей щось показує, наскільки реально, передмови в коментарях вже сказали. Для мене для застосування "зварника-любителя" досить того, що мені потрібно - я спущуся і для мене стикнуся:)

можливості зварювання пристроєм PM-MMAT-300L

зварювання методом ММА

дугове зварювання обгорнутим електродом також називається методом ММА (Manual Arc Welding) і є найстарішим і універсальним методом дугового зварювання.

у методі ММА використовується обгорнутий електрод, який складається з металевого сердечника, покритого пресованою оболонкою. Між кінцем електрода і звареним матеріалом проводиться електрична дуга. Запалювання дуги має контактний характер, торкаючись кінця електрода до зварюваного матеріалу. Електрод плавиться, і краплі розплавленого металу електрода переносяться через дугу в рідку ванну зварного металу, утворюючи після охолодження зварений шов. Зварювальник підносить електрод у міру його плавлення до зварюваного об'єкту, щоб підтримувати дугу постійної довжини, і одночасно переміщує його плавиться кінець по лінії зварювання. Плавиться оболонка електрода виділяє гази, які захищають рідкий метал від впливу атмосфери, а потім твердне і утворює на поверхні озера шлак, який захищає затверділий метал зварного шва від впливу навколишнього середовища. Коли електрод відсувається від зварюваного предмета, електрична дуга припиняється, і процес зварювання переривається. Після укладання одного стібка шлак необхідно механічно видалити.

основна відмінність від інших методів зварювання полягає в тому, що в методі ММА електроекрод скорочується. У методах TIG і MIG/MAG довжина електрода завжди залишається незмінною, а відстань між держателем і зварним елементом постійно фіксується. У методі ММА, щоб підтримувати постійне відстань між електродом і зварювальним озером, тримач електрода повинен постійно переміщатися в напрямку зварюваного елемента, що призводить до того, що навички зварника відіграють особливу роль.

зварювання TIG

зварювання TIG-це метод, що дозволяє отримати зварні шви найвищої якості. Зварювальна дуга світиться між високотемпературним стійким вольфрамовим електродом кажана і зварним елементом. Інертний газ, від якого метод отримав назву, створює анаеробну атмосферу і запобігає хімічні реакції рідкої зварювальної ванни. В результаті виходять гладкі, рівні і безпірні зварні шви. Сполучна подається вручну або з пристрою подачі дроту.

зварювання TIG можлива для всіх зварюваних металів. Найбільший діапазон застосування - це нержавіючі сталі і кольорові метали, такі як алюміній, мідь і латунь. TIG в основному використовується для виготовлення прикордонного шару зварного шва, тому що зварні шви чисті і без пористі і, таким чином, добре витримують динамічні навантаження.

інертний захисний газ

для зварювання TIG використовується інертний (інертний) газ. Газова атмосфера має захисну функцію-запобігає хімічні реакції з рідким зварювальним озером і нагрітим матеріалом. Це гарантує отримання якісних зварних швів.

в якості захисних газів використовуються благородні гази, такі як гелій, аргон або їх суміші. Аргон використовується найчастіше: він оптимізує властивості випалу і забезпечує особливо стабільну зварювальну дугу. Гелій відводить тепло краще, ніж аргон, забезпечуючи тим самим глибоке і широке плавлення.

вольфрамовий електрод є серцем зварювання TIG. Вольфрам має температуру плавлення 3380 градусів Цельсія, що є найвищим значенням серед усіх чистих металів у періодичній системі елементів. Це гарантує, що електрод не плавиться, тоді як зварювальна дуга, яку він створює, нагріває і розріджує матеріал.

високочастотне запалювання

особливістю зварювання TIG є можливість безконтактного запалювання зварювальної дуги. Швидкі послідовні імпульси високої напруги дозволяють передавати іскри на зварений елемент і стабілізувати дугу зварювання. Для зварника високочастотне запалювання надзвичайно просте в експлуатації. Електрод не може прилипати до зварного елементу, і в зварному шві не утворюються вольфрамові включення.

Scroll To Top