ICNT/E10-35-010-02-22/ZAPS - Eibach Pro-Kit Ford FIESTA V Van
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом ICNT/E10-35-010-02-22/ZAPS
Номери замінних деталей E10-35-010-02-22(+ZAP), ICNT,
Опис
пружини Eibach Pro-Kit Ford FIESTA V Van (E10-35-010-02-22)
ТЕХНІЧНІ характеристики:
  • Рік випуску: 10.2003 - 12.2010
  • об'єм двигуна: 1.4 TDCi
  • кількість пружин в комплекті: 4
  • максимальне навантаження на вісь спереду: 860 кг
  • максимальне навантаження на вісь: навантаження на вісь ззаду: 800 кг
  • зниження спереду: 35 мм
  • зниження ззаду: 30 мм
  • сертифікат:із загальним допуском до використання (Abe)
пружини Eibach Pro-Kit ідеально підходять для найбільш часто зустрічаються автомобілів на наших вулицях завдяки багаторічному досвіду і сотням випробувань, інженерам Eibach вдалося створити продукт, що забезпечує автомобілю стабільну керованість при збереженні ідеального комфорту та максимальної безпеки мандрівників завдяки своїм характеристикам вони гарантують кращу продуктивність (особливо при динамічному водінні), більше задоволення від водіння, а також спортивний зовнішній вигляд, завдяки зниженню автомобіля до макс. 40 мм
  • Якщо в місці зниження вказані значення, наприклад, 30 це означає, що дві передні пружини опускають передню частину автомобіля приблизно на 3 см якщо зниження не перевищує 4 см, пружини зазвичай можна використовувати з серійними амортизаторами при зниженні більше 40 мм потрібне використання спортивних амортизаторів з укороченим ходом (амортизатори цього типу також доступні на наших аукціонах)