| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 4,49 кг |
| Код виробника | VI 600 STL FR |
| Вага продукту | 4,3 кг |
| EAN (GTIN) | 4260074980738 |
| Вхідна напруга | 162-290В |
| Продюсер | Продюсер |
| Інформація про безпеку | CE |
| Ширина | 286 мм |
| Висота | 138 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 4,49 кг |
| Код виробника | VI 600 STL FR |
| Вага продукту | 4,3 кг |
| EAN (GTIN) | 4260074980738 |
| Вхідна напруга | 162-290В |
| Продюсер | Продюсер |
| Інформація про безпеку | CE |
| Ширина | 286 мм |
| Висота | 138 мм |
| Глибина | 96 мм |
Джерело аварійного живлення ДБЖ PowerWalker VI 600 STL FR