ДБЖ Аварійне живлення SINUS PRO 1000E 1000W 12V
SINUS PRO E 12V 1000VA Блок аварійного живлення для воріт, печей тощо.
PURE SINUS
Серія продуктів KINGWAY - AMPER
Аварійне джерело живлення SINUS PRO E 12V 1000VA 10A
Аварійне джерело живлення sinusPRO 1000 E 12V - це пристрій для безперебійного живлення, серед іншого, опалення центральних установок (печі центрального опалення, насоси, контролери, живильники тощо), комп’ютери, сервери, комп’ютерні набори, автоматичні ворота, пристрої автоматизації, електроінструменти тощо. У разі зникнення напруги мережі 230 В змінного струму, пристрій переходить у режим роботи від батареї, забезпечуючи безперебійну роботу системи та захищаючи від пошкодження установки, незворотної втрати даних тощо.
В один пристрій входять наступні функції:
- перетворювач постійного/змінного струму на чистому синусоидальному сигналі
- перемикання типу аварійного ДБЖ
- мережевий зарядний пристрій (випрямляч)
- стабілізатор мережевої напруги, т.зв. AVR
Особливістю, яка відрізняє джерела безперебійного живлення SINUS від класичних простих перетворювачів AC/DC, є генерація чисто синусоїдальної змінної напруги на виході, ідентичної напругі в електромережі. Прості, дешеві джерела живлення насправді виробляють прямокутну напругу, яку іноді неправильно називають «модифікованою синусоїдою», і можуть спричинити неправильну роботу чутливих сучасних комп’ютерів або серверів з активною корекцією коефіцієнта потужності (PFC).
Характеристики:
- Потужність (ефективна/номінальна): 700 Вт/1000 Вт
- Діапазон вхідної напруги (акумулятор): 11-15 В постійного струму
- Діапазон вхідної напруги (мережа): 140-275 В змінного струму
- Струм холостого ходу: 1,2 A
- Вихідна напруга: 230 В 50 Гц
- ККД:>92%
- Випрямляч: 10A ШІМ
- Напруга зарядки: 13,8 В±0,5 В
- автоматичний стабілізатор напруги мереж AVR : 140-275 В змінного струму
- Захист від перевантаження: при навантаженні 120% IPS автоматично вимикається
- Захист від короткого замикання: (автоматичне відключення)
- Захист від низька напруга:
- Температура: 0-40 градусів C
- Розміри: 337x140x170
- Вага: 7,6 кг
- Функції перетворювача постійного/змінного струму, джерела безперебійного живлення та автоматичного зарядного пристрою входять в один пристрій
- Тороїдальний трансформатор, який використовується в перетворювачі, забезпечує високу ефективність і низький рівень холостого ходу поточний. Пристрій є набагато енергоефективнішим, ніж конструкції, що використовують трансформатори з сердечниками типу E
- Швидкий 32-розрядний мікропроцесор забезпечує точну та безвідмовну роботу
- Інтуїтивно зрозуміле та просте керування завдяки кольоровому світлодіодному дисплею, який інформує про поточний робочий стан пристрою (вхідна та вихідна напруга, стан батареї, зарядка тощо)
- Перетворювач створює на виході чисту синусоїдну напругу, яка дозволяє працювати практично з будь-яким типом навантаження
- Високий зарядний струм акумулятора (точні значення в таблиці з технічними характеристиками)
- Можливість змінювати зарядний струм за допомогою кнопки і вимкніть зарядний пристрій
- Швидке перемикання з живлення від мережі на режим ДБЖ забезпечує безперебійну роботу підключених пристроїв
- Інтелектуальне керування охолоджуючим вентилятором залежно від фактичної температури пристрою та робочий стан конвертера
Найпоширеніші застосування:
1. Аварійне живлення для установки центрального опалення
Спочатку ми перевіряємо, що елементи, з яких складається наша система, і які повноваження мають її окремі частини. Потім, виходячи з цієї інформації, ми підбираємо відповідну безперервну потужність джерела живлення та комплект батарей. Наприклад, елементи нашої установки, які ми хочемо живити, це 2 насоси центрального опалення, піч з контролером, повітродувка та живильник. Потужність окремих елементів 2 х 50 Вт, 25 Вт, 100 Вт, 300 Вт. Сумарна потужність установки: 525 Вт. Потужність блоку живлення завжди підбирається з запасом 15-25%. 525*1,15 = ~ 600 Вт. Ці розрахунки показують, що нам потрібен блок живлення з мінімальною потужністю 600 Вт, цій умові відповідає модель sinusPRO 1000 E (постійна потужність 700 Вт).
2. Аварійне живлення для комп’ютера + периферійні пристрої
Принцип вибору потужності блоку живлення та акумулятора такий самий, як і при виборі джерело живлення для установки центрального опалення. Приклад робочої станції може складатися з центрального блоку з джерелом живлення максимальною потужністю 300 Вт і РК-монітора потужністю приблизно 40 Вт. Крім того, ми хочемо живити лазерний принтер потужністю 250 Вт, підключений до комп’ютера. Комп'ютер з монітором при максимальному навантаженні споживає 340 Вт. Найпопулярнішими моделями є лазерні та струменеві принтери. У випадку струменевих принтерів ми дивимося лише на безперервну потужність, оскільки пускова потужність таких моделей дуже близька до номінальної. Інша ситуація з лазерними принтерами, оскільки стандартні лазерні принтери споживають приблизно 200-300 Вт, а на запуск (розігрів тонера) приблизно 900-1100 Вт миттєвої імпульсної потужності. У такій ситуації ми припускаємо приблизно 540-640 Вт постійної потужності та 1240-1440 Вт миттєвої потужності (постійна потужність інших пристроїв + запуск принтера). Цим вимогам відповідає блок живлення sinusPRO 1500 E, який має постійну потужність 1050 Вт і миттєву потужність 1500 Вт.
3. Аварійне живлення для холодильних пристроїв, наприклад, холодильника
В даному випадку припускаємо живлення як у випадку з лазерним принтером. Двигун, вбудований в холодильник, при запуску (приблизно 1-2 секунди роботи) може навантажувати джерело живлення струмом приблизно в 5-8 разів вище номінального значення. Наприклад, холодильник на 100 Вт може запускатися приблизно з 500-800 Вт. Цим вимогам відповідає блок живлення моделі sinusPRO 800 E (потужність 500/800 Вт).