| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 7,05 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| Код виробника | O/2000I/PF1 |
| Вага продукту | 21,9 кг |
| EAN (GTIN) | 5901969429947 |
| Вхідна напруга | 300-300В |
| Продюсер | Продюсер |
| Інформація про безпеку | CE |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 325 мм |
| Глибина | 395 мм |
