HD610B24V - Fanfare Turkish whistle 24V HI-to ORIGINAL + acces
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом HD610B24V
Опис
Fanfara Gwizdek Turecki 24V HI DO ORYGINAL akces
ORIGINAL FANFARE OF HI- TURKEY
Pneumatic with solenoid valve "свист"
  • in the set fanfare + black START round button, tee for tecalan fi 8 мм, tecalan cable fi8mm 2mb + reduction fi8 это fi6
  • required pressure 6-10 бар,
  • объем -120 дБ (A) +/- 5 дБ,
  • power supply 24V, 2a, 400Hz
  • 6 мм tecalate quick coupler.
  • Fanfara Gwizdek Turecki 24V HI DO ORYGINAL akces Part number HD610B24V
    package dimensions 265 x 95 x 140 мм, вес 1.2 кг