Фильтр кабины Fendt H737812140010 Оригинал
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом H737812140010
Опис
Номер детали: H737812140010
Производитель: Fendt (AGCO)
Длина: 570 мм
Ширина: 140 мм
Высота: 50 мм