Стан | Новий |
---|
Стан | Новий |
---|
Стійкий до окислення.
Стійкість до окислення є важливим фактором, що визначає довговічність гідравлічної оливи, тому що коли олива окислюється, її в’язкість збільшується та утворюються відкладення, які знерухомлюють клапани, засмічують фільтри та є корозійними для металів.
Захищає від корозії.
Повний антикорозійний захист забезпечується використанням ефективних інгібіторів корозії. Ефективний захист від корозії особливо необхідний для сезонних (від одного до двох місяців) машин, наприклад комбайнів.
Забезпечує належне змащення.
Через зростання напруги в умовах експлуатації гідросистем під високим тиском багато елементів, особливо насоси, працюють в умовах граничного тертя. Це зумовлює необхідність використання протизносних і протизадирних присадок до гідравлічних олив.
Стійкість до високих температур.
У нормальних умовах гідравлічні масла нагріваються до температур від 350 С до 750 С, а в важких умовах навіть до 950 С і вище. Підвищення робочої температури масел залежить від тиску в системі, температури навколишнього середовища і ефективності охолоджувачів. З підвищенням температури в'язкість зменшується. Підвищення робочої температури вище 600С подвоює швидкість окислення масла. Ефективність гідравліки машини зі значним зносом можна підвищити, використовуючи влітку гідравлічне масло з більшою в’язкістю, тобто HL-100.
Його можна фільтрувати.
Для забезпечення належних умов роботи гідравлічної системи необхідно підтримувати високу чистоту гідравлічного масла. Механічні домішки, що виділяються під час експлуатації масла в результаті зношування, корозії та процесів окислення масла, безперервно видаляються з масла шляхом фільтрації. Фільтрація залежить від складу гідравлічного масла і характеру забруднення. Наявність миючих засобів у складі нашого масла полегшує процес фільтрації.
Зовнішній вигляд.
Зовнішній вигляд кожного масла оцінюється візуально. Це джерело інформації як про стан масла, так і про стан машини. Зовнішній вигляд робочої олії не змінюється порівняно зі свіжою, що свідчить про те, що вона не піддається процесам деградації. Якщо масло не темніє, це означає, що воно якісне і правильно підібрано для умов роботи.
Має здатність випускати повітря.
У зонах раптового зниження тиску, наприклад, за клапанами, раптово вивільняються бульбашки повітря. Піна, яка утворюється в зонах високого потоку, спричиняє пошкодження поверхонь клапанів і насосів. Тому важливою особливістю нашої олії є її здатність швидко видаляти повітря.