| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 25 кг |
| Марк | Viber-система |
| Код виробника | PM10 |
| EAN (GTIN) | 5905311765295 |
| вантажопідйомність | 10000 кг |
| Мінімальна висота підйому | 35 мм |
| Максимальна висота підйому | 195 мм |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 25 кг |
| Марк | Viber-система |
| Код виробника | PM10 |
| EAN (GTIN) | 5905311765295 |
| вантажопідйомність | 10000 кг |
| Мінімальна висота підйому | 35 мм |
| Максимальна висота підйому | 195 мм |
Професійний гідравлічний машинний підйомник PM10 вантажопідйомністю 10 000 кг