Стан | Новий |
---|
Стан | Новий |
---|
Гелевий акумулятор VIPOW 12V 250Ah
Напруга: 12 V
Ємність: 250 Ah
Режим очікування (25°C): 13,6 - 13,8 В
Циклічна робота (25°C): 14,5 - 14,9 В
Максимальний струм ініціювання: <75 А
Внутрішній опір (з повністю зарядженою батареєю, 25 °C): 2 мОм
----------
Ємність (25°C)
- ------ ---
20-годинний: 259 Аг
10-годинний: 250 Аг
5-годинний: 215 Аг
1 -година: 157 Ач
----------
Вплив температури на ємність
---- ----- -
40°C: 102%
25°C: 100%
0°C: 85%
-15° C: 62%
----------
Автоматичний розряд (25°C)
--- ----- --
Ємність після 3 місяців зберігання: 91%
Ємність після 6 місяців зберігання: 82%
Ємність після 9 місяців зберігання: 64%
----------
Розміри (ДxШxВ): 500 x 270 x 250 мм (висота з клемами: 280 мм)
Вага: 70 кг
Гарантійний термін на гелеві акумулятори 12 місяців*
* - ознайомтеся з умовами гарантії для окремих категорій товарів - пункт 18 гарантії
Альтернативою класичним свинцево-кислотним акумуляторам стали гелеві акумулятори. На відміну від останніх, гелеві моделі є необслуговуваними акумуляторами. Це означає, що вони не потребують поповнення електроліту. На їх користь говорить герметичний корпус і електроліт у вигляді гелю. Це гарантує, що він не протікає, тому батарею можна тримати в будь-якому положенні та вона більш стійка до ударів.
Однією з найбільших переваг гелевих акумуляторів є їх довговічність. Серед наявних на ринку цей тип є найдовшим – при правильному використанні він може прослужити до кількох років. Важливо те, що гелеві батареї також більш стійкі до змін і екстремальних погодних умов.
Гелеві акумулятори можна зберігати протягом багатьох місяців без необхідності заряджати. Їх ємність падає до:
• 91% через 3 місяці
• 82% через 6 місяців
• 64% через 9 місяців
Відповідні розміри - це ще не все. Вибираючи акумулятор, зверніть увагу на його ємність - вона не повинна бути більше 110% або менше 90% ємності, рекомендованої для пристрою, який ви плануєте живити. Вихідна напруга також важлива, і її значення також має бути дуже близьким до рекомендованого (+/-0,2 В).
Гелеві акумулятори використовуються, зокрема, у: в мотоциклах, гольф-карах і газонокосарках. Вони також використовуються в джерелах безперебійного живлення, фотоелектричних установках, системах сигналізації та електричних іграшках. Крім того, ці батареї можна знайти в автомобілях з великою кількістю електричних пристроїв, напр. Потім вони використовуються не для запуску автомобіля, а для живлення електронного обладнання.
Щоб зарядний пристрій справно виконував свої функції і не пошкоджував акумулятор, він повинен мати відповідний струм і напругу. Ці значення будуть відрізнятися на різних етапах зарядки, тому варто вибрати автоматичний зарядний пристрій, який не тільки відрегулює відповідний зарядний струм і напругу, але і вимкнеться, коли акумулятор буде повністю заряджено.
Файл: Сертифікат
Файл: Таблиця даних
Файл: Таблиця даних