Fsp ppf4800305 nano джерело безперебійного живлення 800va 480w
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Вага продукту з упаковкою 4,1 кг
Код виробника PPF4800305
Вага продукту 3,1 кг
EAN (GTIN) 4711140484785
Продюсер FSP
Інформація про безпеку CE
Ширина 82,5 мм
Висота 207 мм
Глибина 228 мм
Опис
ДБЖ Fortron PPF4800305
Джерело безперебійного живлення NANO 800 ВА 480 Вт
Джерело безперебійного живлення FSP NANO 800 ВА 480 Вт — це надійний автономний ДБЖ, розроблений для комп’ютерів та ІТ-систем. Цей резервний ДБЖ забезпечує резервне живлення під час відключення електроенергії, захищаючи ваше цінне обладнання від втрати та пошкодження даних.
Основні характеристики
  • Компактний і універсальний дизайн
  • Висока надійність
  • Автоматичний перезапуск після відновлення живлення змінного струму
  • Симуляція вихідної синусоїди
  • Функція холодного запуску
Програми
Чому варто обрати цей продукт?
FSP NANO 800VA 480W пропонує баланс продуктивності та доступності. Компактний розмір робить його придатним для різноманітних застосувань, а надійні функції забезпечують надійний захист вашої цінної ІТ-інфраструктури.