ФРЕЗЕРНИЙ ВЕРСТАТ RYOBI RRT1600P-K + ФРЕЗИ
Що Ви шукаєте?
Опис
фрезерний верстат 1800W RYOBI RRT1600P-K
+ набір з 12 різаків!
фрезерний верстат Ryobi RRT1600P-K - це високоефективний електроінструмент з двигуном потужністю 1600 Вт. ручна подача дуже полегшує роботу по дереву і ідеально підходить для роботи своїми руками в домашній столярній майстерні. Фрезерний верстат відмінно підходить для різання борозенок і фрезерування деревини, рукописного різання букв, борозенок і візерунків в деревині, а також для зняття фаски, видовбування, виготовлення видр, пазів і запчастин в деревині.
характеристики продукту:
<вулик>
  • крок фрезерного вузла на максимальну глибину 55 мм
  • функція плавного запуску для більшої точності
  • ефективна система пиловловлювання забезпечує хорошу видимість лінії різання
  • прогумовані ручки гарантують надійне зчеплення під час роботи
  • ТЕХНІЧНІ характеристики: <вулик>
  • джерело живлення: 230v
  • Потужність: 1600 Вт
  • швидкість: 10000-26000обр./ min
  • цанги: 6 мм/8 мм
  • крок фрезерного вузла: 0-55 мм
  • вага: 4,6 кг
  • основне обладнання: <вулик>
  • 2 цанги (6/8 мм)
  • паралельна напрямна
  • напрямна-шаблон
  • насадка для пилу
  • ключ < /li >
  • валіза
  • крім того, Ви отримаєте професійний набір фрез для фрезерних верстатів з тримачем 8 мм, призначених для обробки твердої і м'якої деревини, ДСП, фанери і т. д.