Фрезер Makita RP2303FC01 12 мм 2100W з гальмом
Що Ви шукаєте?
Опис
Фрезер Makita RP 2303 FC01 12 мм 2100 Вт з гальмом
Характеристики продукту:
  • Регулювання глибини фрезерування кожні 0,1 мм і фіксація на 3 глибинах.
  • Поєднує потужність і точність для найвимогливіших програм скрайбінгу
  • Електричне гальмо для підвищення ефективності та безпеки оператора
  • Потужна фрезерна машина RP2303FC (2100 Вт) з повним електроніка з регулюванням швидкості для адаптації до матеріалу, що обробляється.
Технічні дані:
  • Номінальна потужність 2100 Вт
  • Швидкість. на холостому ході 9000 - 23000 хв⁻¹
  • Глибина фрезерування 0 - 70 мм
  • Перехідна втулка 12 мм
  • Кабель живлення 4,0 м
  • Рівень звукової потужності 99 дБ(А)
  • Рівень звукового тиску 88 дБ(А)
  • Фактор шуму 3 дБ(А)
  • Вага без кабелю 6,2 кг
  • Розміри (Д x Ш x В) 155 x 294 x 327 мм
  • Рівень вібрації, вирізання канавок у плиті MDF 4,2 м/с²
  • Стійкість до вібрації ( К-фактор), вирізання канавок у плиті МДФ 1,5 м/с²
  • Вага 6,2 кг
Обсяг поставки:
  • Фрезерний верстат
  • Насадка для виймання
  • Направляюча сторона
  • Напрямний шаблон 14,5 x 16 x 13 мм
  • Контрключ 24
  • Затискна втулка 6 мм
  • Затискна втулка 8 мм
Makita Frezarka RP2303FC01 12 mm 2100W z hamulcem
Makita Frezarka RP2303FC01 12 mm 2100W z hamulcem Marka Makita
Makita Frezarka RP2303FC01 12 mm 2100W z hamulcem Rodzaj frezarki górnowrzecionowa
Makita Frezarka RP2303FC01 12 mm 2100W z hamulcem Zasilanie sieciowe
Makita Frezarka RP2303FC01 12 mm 2100W z hamulcem Seria RP
Makita Frezarka RP2303FC01 12 mm 2100W z hamulcem Maksymalna moc 2100 W
Makita Frezarka RP2303FC01 12 mm 2100W z hamulcem Napięcie zasilania 230 V
Makita Frezarka RP2303FC01 12 mm 2100W z hamulcem Uchwyt narzędziowy (mm) 6 8 12
Makita Frezarka RP2303FC01 12 mm 2100W z hamulcem Maksymalna liczba obrotów bez obciążenia 22000 RPM
Makita Frezarka RP2303FC01 12 mm 2100W z hamulcem Maksymalna głębokość frezowania 70 mm