Фреза Makita Aku 18V DC18RC 2x5AH Рейка 1.5M Адаптер DRT50ZJX2
Що Ви шукаєте?
Опис
Акумуляторна фрезерно-різальна машина LXT
DRT50
18 В
6/8 мм
Легка бездротова фрезерно-різальна машина з безщітковим двигуном із широким набором аксесуарів.
Makita Aku Frezarko Wycinarka 18V DC18RC 2x5AH Szyna 1,5M Adapter DRT50ZJX2 Marka Makita
Технічні характеристики
  • Безщітковий двигун постійного струму BLDC
  • Напруга батареї 18 В
  • Потужність LXT
  • Швидкість на холостому ходу 10000 - 30000 min-¹
  • Макс. глибина фрезерування 0 - 40 мм
  • Глибина фрезерування за допомогою врізної фрезерної насадки 0 - 35 мм
  • Перехідна втулка 6 / 8 мм
  • Рівень звукового тиску 78 дБ(A)
  • Коефіцієнт шуму 3 дБ(A)
  • Рівень вібрації ≤ 2,5 м/с²
  • Коефіцієнт вібрації K h 1,5 м/с²
  • Вага машини з акумулятором (EPTA) 1,8 - 2,1 кг
  • Розміри (Д x Ш x В) 134 x 89 x 226 мм
Надсилається в системному футлярі MAKPAC
Літій-іонний акумулятор для інструментів 18V LXT
Літій-іонний акумулятор ємністю 5,0 Ач з індикатором заряду. Ефективна батарея загального призначення, розроблена для інструментів Makita 18V LXT®. Час зарядки становить приблизно 45 хвилин за допомогою швидкого зарядного пристрою.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • Напруга батареї  18 В
  • Підтримувані батареї 5,0 А·год
  • Енергоємність 90 Вт·год
  • Тип батареї Li-ion
  • Розміри (Д x Ш x В)  113 x 75 x 62 мм
  • Вага  0 . 64 кг
Makita Aku Frezarko Wycinarka 18V DC18RC 2x5AH Szyna 1,5M Adapter DRT50ZJX2 Informacje dodatkowe odsysanie pyłu regulacja obrotów walizka transportowa w zestawie
Зарядний пристрій для літій-іонних акумуляторів 14,4 В і 18 В
Швидкий зарядний пристрій для акумуляторів LXT 14,4 В і 18 В із повзунковим механізмом. Оснащений вентилятором охолодження акумулятора, що дозволяє швидше заряджати. Заряджання, оптимізоване для напруги, струму та температури. Заряджає акумулятор за 15-55 хвилин в залежності від його ємності.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • Час зарядки батареї.  1,3 Ah 15 хв
  • Час заряджання батареї  1,5 Ah 22 хв.
  • Час заряджання акумулятора  2,0 Ah 24 хв
  • Час заряджання батареї  3,0 Ah 22 хв
  • Час заряджання батареї  4,0 Ач 36 хв.
  • Час заряджання акумулятора  5,0 Ah 45 хв
  • Час заряджання акумулятора  6,0 Ah 55 хв
  • Кабель живлення 2,0 м
  • Розміри (Д x Ш x В) 156 x 190 x 84 мм
  • Тип батареї Li-ion
  • Система LXT 18 В/36 В
  • Вага  0,75 кг
Makita Aku Frezarko Wycinarka 18V DC18RC 2x5AH Szyna 1,5M Adapter DRT50ZJX2 Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 2.1 kg
Makita Aku Frezarko Wycinarka 18V DC18RC 2x5AH Szyna 1,5M Adapter DRT50ZJX2 Maksymalna głębokość frezowania 35 mm
Адаптер напрямної рейки
Makita Aku Frezarko Wycinarka 18V DC18RC 2x5AH Szyna 1,5M Adapter DRT50ZJX2 Maksymalna liczba obrotów bez obciążenia 33000 RPM
Направляюча Makita 1,5 метра
Makita Aku Frezarko Wycinarka 18V DC18RC 2x5AH Szyna 1,5M Adapter DRT50ZJX2 EAN (GTIN) 0088381846127
Makita Aku Frezarko Wycinarka 18V DC18RC 2x5AH Szyna 1,5M Adapter DRT50ZJX2 Napięcie zasilania 18 V
Makita Aku Frezarko Wycinarka 18V DC18RC 2x5AH Szyna 1,5M Adapter DRT50ZJX2 Uchwyt narzędziowy (mm) 6 8
Makita Aku Frezarko Wycinarka 18V DC18RC 2x5AH Szyna 1,5M Adapter DRT50ZJX2
Пропозиція включає
  • Ручку
  • Насадку для фрезерування
  • Кутова фрезерна напрямна
  • Напрямна тримера
  • Пряма напрямна
  • Шаблон направляючої 14,5 x 16 x 13 мм.
  • Шаблон направляючої 8 x 10 x 9,5 мм.
  • Тримач направляючої
  • Цанга 8 мм.
  • гайковий ключ на 13 мм.
  • гайковий ключ на 22 мм.