FOX20-RAB - Підвіска fox 2 inch lift kit ranger t7 11-18
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом FOX20-RAB
Виробник деталей FOX
Тип автомобіля 4x4/SUV, Легкові автомобілі
Тип підвіски бездоріжжя
Опис
висока ефективність, точна керованість
технічні Характеристики:
  • Забезпечують більший дорожній просвіт
  • Підходять агресивного характеру
технічні Характеристики амортизатор Coilover передня:
  • 2.0" цільний корпус з анодованого алюмінію 6061-T6
  • Прозорий анодований оздоблення
  • Внутрішній бак IFP
  • 5/8" вал хромований круто
  • Поршень побудований таким чином, щоб збільшити потік
  • Міцний підшипник великого діаметру
  • Амортизатор розширений: 20.14"
  • Амортизатор зціплена: 15.00"
  • Діапазон роботи: 5.14"
  • Верхнє кріплення: oem
  • Нижнє кріплення: на око
технічні Характеристики амортизатор ззаду:
  • Точно екструдований корпус виконаний з анодованого алюмінію 6061-T6
  • Обробка стійка до іржі і впливу зовнішніх факторів,
  • Втулки з бутадієн-нітрильного каучуку забезпечують безшумну роботу амортизатора
  • Поршень висока продуктивність, збільшений витрата масла
  • Система потрійного ущільнення
Розміри амортизатор задня:
  • Амортизатор розширений: 24.82"
  • Амортизатор зціплена: 15.70"
  • Діапазон роботи: 9.12"