| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 38 кг |
| Код виробника | 5PX3000IRT3UG2 |
| Вага продукту | 31,1 кг |
| EAN (GTIN) | 743172104892 |
| Продюсер | Eaton |
| Ширина | 438 мм |
| Висота | 129 мм |
| Глибина | 483 мм |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 38 кг |
| Код виробника | 5PX3000IRT3UG2 |
| Вага продукту | 31,1 кг |
| EAN (GTIN) | 743172104892 |
| Продюсер | Eaton |
| Ширина | 438 мм |
| Висота | 129 мм |
| Глибина | 483 мм |
E-код: 0743172104892
Топологія ДБЖ Лінійно-інтерактивна технологія Максимальна конфігурована потужність 3000 кВА Реальна потужність 3000 Вт Форма сигналу Чистий синус Вхідна робоча напруга (мінімум) 160 В Вхідна робоча напруга (максимум) 294 В Частота вхідних даних 47/70 Гц Рівень шуму 40 дБ Функції захисту джерела живлення від перерозряду Типи виходів Панель ACC13, C19 PanelPlugC20 ПанельКількість мережевих розеток10 x мережевий роз'ємUSBТакПослідовний інтерфейсТакSCSIRS-232інтерфейсПослідовні порти зв'язку1Батареї з можливістю гарячої заміниТакАвтоматичне тестування батареїТакКомпонуванняСтійка/БаштаКолір продуктуЧорнийСтійкаЄмність3ТипдисплеяLCDLEDsТакБезпекаIEC/EN 62040-1, UL1778, CSA22.2 Сертифікати IEC/EN 62040-2, FCC B, CISPR22 B CB (TUV) / cTUVus / EAC / UKCA / Ukr / CmДіапазон температур (робочий) 0 - 40 °CСумісність із екологічністю Так Сертифікат екологічності (стійкість) CE, ENERGY STARS Ширина виробу438 мм Глибина виробу483 мм Висота виробу129 мм Вага виробу31,1 кг Картка керування в комплектіНемає коду гармонізованої системи (HS)85078000 Вихідні з’єднання8 x IEC C13 (10A) 2 x IEC C19 (16 A) Номінальна вихідна напруга 230 В