Denso
Свічка розжарювання HYUNDAI GRAND SANTA FÉ, GRANDEUR, iX35, SANTA Fe IV, SANTA Fe IV / Позашляховик, SANTA FÉ II, SANTA FÉ III, SANTA FÉ II / Позашляховик, TUCSON; KIA CARNIVAL III, SORENTO II 2.0 D / 2.0 DH / 2.2 d 03.06 -
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | DG-624 |
| Виробник деталей | Denso |
| Номери замінних деталей | A-N PARTS A-N140003, BLUE PRINT ADG01852, BREMI 26084, BSG BSG 40-870-006, HELLA 8EG 008 498-491, HERTH+BUSS JAKOPARTS J5710507, HKT A-607, JAPANPARTS CE-H04, JAPKO 01H04, KAISHIN 39223, MAGNETI MARELLI 062900086304, MEHA AUTOMOTIVE MH70225, MEYLE 37-14 8 |
| Оригінальний номер деталі | HYUNDAI 36710-2F100, HYUNDAI 36710-2F101, HYUNDAI S36710-2F100, KIA 36710-2F100, KIA 36710-2F101, KIA S36710-2F100, |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 2 кг |
| Загальна довжина | 139 мм |
| Розмір ключа | 10, 10 мм |
| Напруга | 4,4 В |
| Кількість штук в пропозиції | 1 |
Denso
Свічка розжарювання HYUNDAI GRAND SANTA FÉ, GRANDEUR, iX35, SANTA Fe IV, SANTA Fe IV / Позашляховик, SANTA FÉ II, SANTA FÉ III, SANTA FÉ II / Позашляховик, TUCSON; KIA CARNIVAL III, SORENTO II 2.0 D / 2.0 DH / 2.2 d 03.06 -
Свічка розжарювання DENSO DG-624