DCRS300120 - Клапан насоса DENSO CR для NISSAN PRIMERA 2.2 dCi Di
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом DCRS300120
Опис
клапан насоса CR для NISSAN PRIMERA 2.2 dCi Di
номер деталі: DCRS300120 DENSO < /b >
основні характеристики:
  • обмеження виробника: Nissan; Mazda; GM
  • Вага [г]: 160
Застосування в транспортних засобах:
MAZDA 6
  • MAZDA 6 Хетчбек (GG) 2.0 DI - od 2002.08 do 2007.08 - 100 kW - 136 KM - 1998 ccm
  • MAZDA 6 Хетчбек (GG) 2.0 DI - od 2002.08 do 2007.08 - 89 kW - 121 KM - 1998 ccm
  • , MAZDA 6, седан (GG) 2.0 DI - od 2002.06 do 2007.08 - 100 kW - 136 KM - 1998 ccm
  • MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.0 DI - od 2002.08 do 2005.02 - 100 kW - 136 KM - 1998 ccm
  • MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.0 DI - od 2002.08 do 2007.08 - 89 kW - 121 KM - 1998 ccm
MAZDA MPV
  • MAZDA MPV II (LW) 2.0 DI - od 2002.07 do 2006.02 - 100 kW - 136 KM - 1998 ccm
MITSUBISHI PAJERO
  • MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.2 DID 4WD (V98W, V88W) 2009.01 - 147 kW - 200 KM - 3200 ccm
  • MITSUBISHI PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) 3.2 TD 4WD - od 2010.01 - 147 kW - 200 KM - 3200 ccm
NISSAN ALMERA
  • NISSAN ALMERA II (N16) 2.2 dCi - od 2003.09 do 2006.09 - 100 kW - 136 KM - 2184 ccm
  • NISSAN ALMERA II (N16) 2.2 dCi - od 2003.09 do 2006.09 - 82 kW - 112 KM - 2184 ccm
  • NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 2.2 dCi - od 2003.09 do 2006.09 - 100 kW - 136 KM - 2184 ccm
  • NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 2.2 dCi - od 2003.09 do 2006.09 - 82 kW - 112 KM - 2184 ccm
  • NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi - od 2003.09 do 2006.02 - 100 kW - 136 KM - 2184 ccm
  • NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi - od 2003.09 do 2006.02 - 82 kW - 112 KM - 2184 ccm
NISSAN NAVARA
  • NISSAN NAVARA (D22) 2.5 D 4x4 - od 2001.11 - 98 kW - 133 KM - 2488 ccm
  • NISSAN NAVARA Платформа / ходова частина (D22) 2.5 Di - od 2002.02 - 98 kW - 133 KM - 2488 ccm
  • NISSAN NAVARA Платформа / шасі (D22) 2.5 Di 4WD - od 2002.02 - 98 kW - 133 KM - 2488 ccm
NISSAN NP300
  • NISSAN NP300 NAVARA (D40) 2.5 dCi - od 2005.07 - 106 kW - 144 KM - 2488 ccm
  • NISSAN NP300 NAVARA (D40) 2.5 dCi - od 2005.12 - 128 kW - 174 KM - 2488 ccm
  • NISSAN NP300 NAVARA (D40) 2.5 dCi - od 2006.10 - 120 kW - 163 KM - 2488 ccm
  • NISSAN NP300 NAVARA (D40) 2.5 dCi 4WD - od 2005.07 - 128 kW - 174 KM - 2488 ccm
  • NISSAN NP300 NAVARA (D40) 2.5 dCi 4WD - od 2006.10 - 126 kW - 171 KM - 2488 ccm
  • NISSAN NP300 NAVARA (D40) 2.5 dCi 4WD - od 2007.01 - 106 kW - 144 KM - 2488 ccm
  • NISSAN NP300 NAVARA Платформа / шасі (D40) 2.5 dCi 4WD - od 2008.08 - 106 kW - 144 KM - 2488 ccm
  • NISSAN NP300 NAVARA Платформа / ходова частина (D40) 2.5 dCi 4WD - od 2008.08 - 126 kW - 171 KM - 2488 ccm
NISSAN PATHFINDER
  • NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi - od 2005.01 - 128 kW - 174 KM - 2488 ccm
  • NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 4WD - od 2005.01 - 120 kW - 163 KM - 2488 ccm
  • NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 4WD - od 2005.03 - 128 kW - 174 KM - 2488 ccm
NISSAN PICK
  • NISSAN PICK UP (D22) 2.5 Di - od 2002.03 do 2010.12 - 98 kW - 133 KM - 2488 ccm
NISSAN PRIMERA
  • NISSAN PRIMERA (P12) 2.2 dCi - od 2003.04 do 2006.04 - 102 kW - 139 KM - 2184 ccm
  • NISSAN PRIMERA (P12) 2.2 Di - od 2002.03 do 2007.05 - 93 kW - 126 KM - 2184 ccm
  • NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.2 dCi - od 2003.04 - 102 kW - 139 KM - 2184 ccm
  • NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.2 Di - od 2002.07 do 2007.05 - 93 kW - 126 KM - 2184 ccm
  • NISSAN PRIMERA Універсал (WP12) 2.2 dCi - od 2003.04 - 102 kW - 139 KM - 2184 ccm
  • NISSAN PRIMERA Універсал (WP12) 2.2 Di - od 2002.03 do 2003.04 - 93 kW - 126 KM - 2184 ccm
NISSAN X-TRAIL
  • NISSAN X-TRAIL (T30) 2.2 dCi - od 2003.12 do 2013.01 - 100 kW - 136 KM - 2184 ccm
  • NISSAN X-TRAIL (T30) 2.2 dCi 4x4 - od 2001.06 do 2008.12 - 100 kW - 136 KM - 2184 ccm
  • NISSAN X-TRAIL (T30) 2.2 Di 4x4 - od 2001.07 do 2005.10 - 84 kW - 114 KM - 2184 ccm
OPEL ASTRA
  • OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) - od 2004.03 do 2010.10 - 74 kW - 100 KM - 1686 ccm
  • OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTi (L08) - od 2005.03 do 2010.10 - 74 kW - 101 KM - 1686 ccm
  • OPEL ASTRA H Універсал (A04) 1.7 CDTI (L35) - od 2004.08 do 2010.10 - 74 kW - 101 KM - 1686 ccm
  • OPEL ASTRA H кузов закриті / універсал (L70) 1.7 CDTI (L70) - od 2004.03 do 2010.10 - 74 kW - 101 KM - 1686 ccm
  • OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.7 CDTi (L69) - od 2007.02 do 2010.10 - 74 kW - 101 KM - 1686 ccm
OPEL COMBO
  • OPEL COMBO повний Кузов/мінівен 1.7 CDTI 16V - 2004.12 - 74 kW - 101 KM - 1686 ccm
  • OPEL COMBO Tour 1.7 CDTI 16V - od 2004.07 do 2011.12 - 74 kW - 101 KM - 1686 ccm
OPEL CORSA
  • OPEL CORSA C (X01) 1.7 CDTI (F08, F68) - od 2003.06 do 2009.12 - 74 kW - 100 KM - 1686 ccm
  • OPEL CORSA C повний Кузов / liftback (X01) 1.7 CDTi (F08, W5L) - od 2003.08 do 2012.12 - 74 kW - 101 KM - 1686 ccm
OPEL MERIVA
  • OPEL MERIVA A кузов wielkoprzestrzenne (MPV) (X03) 1.7 CDTI (E75) - od 2003.09 do 2010.05 - 74 kW - 100 KM - 1686 ccm