бренд: FEBI BILSTEIN < /B>
опис:
- довжина:920 мм
- кількість з'єднань:2
- опір:1200 ом
- сторона установки:
- довжина кабелю:830 мм
- вага:0,070 кг
- Додатковий артикул / Додаткова інформація:з втулкою, з синтетичним мастилом
- включити сервісну інформацію: < /ul>
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 40550 |
| Виробник деталей | Febi Bilstein |
| Номери замінних деталей | CASALS 50348, DT Spare Parts 6.61927, GEBE 9 2660 1, HERTH+BUSS ELPARTS 70660909, PE Automotive 086.622-00A, RIDEX 412W0459, Stark SKWSS-0350459, STELLOX 85-50598-SX, ST-TEMPLIN 03.150.8710.510, |
| Оригінальний номер деталі | RENAULT 50 10 457 732, RENAULT TRUCKS 50 10 457 732, |
| Сторона встановлення | передня вісь ліва, передня вісь права, передня |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Вантажівки для доставки, Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 1 кг |
| Вага продукту | 1 кг |
| Довжина | 920 мм |
бренд: FEBI BILSTEIN < /B>
опис:
OE коди:
Renault TRUCKS 5010457732 WABCO 4410321070 шнек 79063
увага!
наведені дані показують весь обсяг виробництва моделі-виробник міг використовуватикілька типів деталей . Якщо ви не впевнені, чи підходить даний товар для вашого автомобіля- підготуйте VIN-номер автомобіля!