ATE
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 24.0710-2054.3 |
| Виробник деталей | ATE |
| Номери замінних деталей | A.B.S. 30039, ATOMTEC WSS1E006, FEBI BILSTEIN 23807, JPN 75E9252-JPN, RIDEX 412W0015, Stark SKWSS-0350014, SWAG 20 92 3807, VEMO V20-72-0450, WILMINK GROUP WG1427849, |
| Оригінальний номер деталі | BMW 34 52 0 025 723, BMW 34 52 1 165 534, BMW 34 52 6 756 375, |
| Сторона встановлення | спереду |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 2 кг |
| Вага продукту | 0,09 кг |
| Довжина | 695 мм |
