Crunch GPX3300. 1D 1650w RMS 1ohm моноблок пульт дистанційного керування
Що Ви шукаєте?
Опис
магазин eCarAudio-RU пропонує Crunch GPX3300.1DМонофонічний Підсилювач з Басовим драйвером
новинка - моноблок класу D
потужний Монофонічний підсилювач для живлення сабвуфера
приваблива ціна
1 X 1650 Вт RMS @ 1 ом
1 x 3300 Вт max. @ 1 ом
параметри продукту: підсилювачі CRUNCH GPX3300.1D
  • кількість каналів: 1
  • середньоквадратична потужність при 4 ом: 1 x 600 Вт
  • середньоквадратична потужність при 2 ом: 1 x 1000 Вт
  • середньоквадратична потужність при 1 ом: 1 x 1650 Вт
  • максимальна потужність при 4 ом: 1 x 1200 Вт
  • максимальна потужність при 2 ом: 1 x 2000 Вт
  • максимальна потужність при 1 ом: 1 x 3300 Вт
  • дротовий бас – драйвер: так, в комплекті
  • частотний діапазон: 6 Гц-150 Гц (- 3 дБ )
  • діапазон імпедансу динаміка: 1-8 ом
  • регульований кросовер нижніх частот: 40-150 Гц, 12 дБ/октава
  • високочастотний кросовер: немає
  • дозвукових фільтр: b>10-35 Гц, 12 дБ/октава
  • відношення сигнал/шум:>100 дБ
  • сума гармонійних спотворень T. H. D & n.:0,5% (80 Гц)
  • вхідна чутливість низького рівня RCA:0,2 – 10
  • вхідна чутливість Hi – Level: 1-10 в
  • вхідний опір:20 кОм
  • лінійний RCA вихід сигналу для додаткового wzm.система Master/Slave
  • Вхід сигналу Hi-level:так, включениеег Автоматичний
  • діагностичні індикатори:живлення / захист/перегрів
  • клас ланцюга:цифровий d
  • захист від струму:100 a зовнішній
  • розміри (в х Ш х ДЛГ):B>254 x 46 x 375 мм