Crunch GPX1200. 4 4-канальний підсилювач 4X150W RMS
Що Ви шукаєте?
Опис
✅ автомобільний підсилювач CRUNCH GPX1200.4
Особливості продукту:
  • музична потужність 1200 Вт
  • середньоквадратична потужність 600 Вт
  • великий запас струму
  • 4 канали
  • ідеально підходить для живлення сабвуфера і хорошої акустичної системи
  • Розширена кросовер
  • міцний металевий корпус, кріплення з матового алюмінію
  • високоякісні роз'єми RCA
✅ перевірений підсилювач для сабвуфера і акустичної системи
✅ використання для живлення сабвуфера і однієї пари динаміків
✅ використання для живлення двох пар динаміків
✅ характеристики підсилювача
  • кількість каналів 4
  • середньоквадратична потужність при 4Ω 4 x 80 Вт
  • середньоквадратична потужність при 2Ω 4 x 150 Вт
  • динамічна потужність при 4Ω 4 x 160 Вт
  • динамічна потужність при 2Ω 4 x 300 Вт
  • можливість перемонтирования так
  • середньоквадратична потужність при 4ω 2 x 300 Вт
  • максимальна потужність в міст при 4ω 2 x 600 Вт
  • Частотна характеристика 5 Гц – 40 кГц (-3 дБ )
  • налаштування кросовера Full – HPF (спереду ) Full - LPF – HPF ( ззаду )
  • високочастотний кросовер 1-2 CH 50 – 250hz 12 дБ/октава
  • кросовер низькочастотний 1-2 CH немає
  • високочастотний кросовер 3-4 CH 50-250 Гц, 12 дБ/октаву
  • стерео режим так
  • відношення сигнал/шум > 90 дБ
  • сума гармонійних спотворень T. H. D & n. < 0,5% (1 кГц)
  • фазовий контроль немає
  • вхідна чутливість 0,1 – 7
  • вхідний опір 10 кОм