CJ2F.63.36.9TRE00-0 - гідравлічний циліндр висування 90 см.
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом CJ2F.63.36.9TRE00-0
Опис
основні розміри приводу:
1182 мм. - > на складці вимірюється від центру вуха до центру.
900 мм. - > висування.
36 мм. - > Діаметр штока поршня [висувна частина]
73 мм. - > товщина приводу зовні.
2082 мм. - > довжина приводу в розкладеному вигляді.
35 мм. - > Діаметр кріплення вух.