CJ2F.40.22.800-00GH - Гідравлічний циліндр CJ2F 40x22 хід 800 мм
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом CJ2F.40.22.800-00GH
Опис
гідравлічний циліндр польської подвійної дії на хитних підшипниках з кроком 800 мм
код SKRAW-MET: [0750] виробник: Skraw-Met
_________________________________________________________
варто знати, вибираючи Постачальника приводу
гідравлічний циліндр ідеально підходить для машин і обладнання з гідравлічним приводом.
символ: CJ2F 40X22X800 U25
ТЕХНІЧНІ характеристики:
  • Довжина складеного приводу: 1010 мм
  • хід поршня: 800 мм
  • загальна довжина приводу в розкладеному вигляді: 1810 мм
  • Діаметр штока поршня: 22 мм
  • привід,встановлений на поворотних підшипниках: 2x Fi 25 мм