CJ2F.40.22.320-00FG - Тонкий гідравлічний циліндр хід циліндра 320 мм
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом CJ2F.40.22.320-00FG
Опис
гідравлічний циліндр польської подвійної дії на хитних підшипниках з кроком 320 мм
код SKRAW-MET:[0737] виробник: Skraw-Met
_________________________________________________________
варто знати, вибираючи Постачальника приводу
гідравлічний циліндр ідеально підходить для машин і обладнання з гідравлічним приводом.
< H1>символ: CJ2F 40x22x320 U25
ТЕХНІЧНІ характеристики:
  • привід, встановлений на поворотних підшипниках: 2x fi 25 мм
  • Довжина складеного приводу: 530 мм
  • загальна довжина приводу в розкладеному вигляді: 850 мм
  • Діаметр штока поршня: 22 мм
  • допустима максимальна тиск .:250 бар
  • хід поршня:320 мм