BOSCH 0 250 202 002 Свічка лампадлина [мм]: 79глибь установка [мм] : 25 конструкція свічок розжарювання: Свічка розжарювання карандашконструкція свічок розжарювання: здатна нагріватися вторинниймомент затягування до [Нм]: 15момент затягування від [Нм]: 0напряжение [V]: 11размер ключа: 10техніка підключення: M 4размер різьба: M 10 x 1білість конуса: 63
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | BOS0 250 202 002/RS7 |
| Виробник деталей | Bosch |
| Номери замінних деталей | 71735462 7632587 500316493 BOSCH BOS0 250 202 002/RS7, |
| Оригінальний номер деталі | 596072 596039 59625A 5960K5, |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Автобуси, Вантажні автомобілі, Мікроавтобуси, Легкові автомобілі |
| EAN (GTIN) | 3165143181980 |
| Загальна довжина | 79 мм |
| Діаметр і крок різьби | М10х1 |
| Розмір ключа | 10 мм |
| Напруга | 11 травня |
