| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 26 кг |
| Код виробника | 9E3000I |
| Вага продукту | 0,15 кг |
| EAN (GTIN) | 786689166588 |
| Продюсер | Eaton |
| Інформація про безпеку | CE, WEEE |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 190 мм |
| Глибина | 399 мм |
| Інформація про безпеку та відповідність продукту | Pb - батареї, акумулятори та кнопкові елементи, що містять понад 0,004% свинцю |
