Джерело живлення eaton 5px1500irtng2 1500 ва 400 вт дбж
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Вага продукту з упаковкою 5,6 кг
Код виробника 5PX1500IRTNG2, 5PX1500IRTNG2
Вага продукту 22,4 кг
EAN (GTIN) 743172104755
Продюсер Eaton
Інформація про безпеку CE
Ширина 438 мм
Висота 85,5 мм
Глибина 448 мм
Опис
Джерело живлення ДБЖ Eaton 5PX Gen2 Line-interactive technology 1,5 кВА 1500 Вт 8 розеток
Eaton 5PX Gen2. Топологія ДБЖ: лінійно-інтерактивна технологія, максимальна конфігурована потужність: 1,5 кВА, реальна потужність: 1500 Вт. Типи виходу змінного струму: панель C13, вилка: панель C14, кількість мережевих розеток: 8 мережевих розеток. Компонування: Монтаж у стійку/башта, Колір продукту: Чорний, Ємність стійки: 2U. Сертифікати відповідності: CE, Сертифікати: IEC/EN 62040-2, FCC B, CISPR22 B CB (TUV) / cTUVus / EAC / UKCA / Укр / См. Безпека: IEC/EN 62040-1, UL1778, CSA22.2
Найважливіші технічні параметри:
  • Дизайн - світлодіоди: Так
  • Дизайн - Колір виробу: Чорний
  • Дизайн - Компонування: Монтаж у стійку/Tower
  • Дисплей - Тип дисплея: LCD
  • Порти та інтерфейси – інтерфейс SCSI: RS-232
  • Порти та інтерфейси – роз’єм: панель C14
  • Порти та інтерфейси – порт USB: Так
  • Порти та інтерфейси – послідовний інтерфейс: так
  • Порти та інтерфейси – зв’язок через послідовні порти: 1
  • Продуктивність - Рівень шуму: 40 дБ
  • Акумулятор - Автоматичний тест акумулятора: Так
  • Живлення - Кількість розеток: 8 розеток
  • Живлення - Типи виходу змінного струму: Панель C13
  • Умови експлуатації - Діапазон температур (експлуатація): 0 - 40 °C
  • Екологічність - Відповідність принципам сталого розвитку: Так
  • Екологічність - Екологічна (стійкість) сертифікація: ENERGY STAR
  • Деталі упаковки - Картка керування включена: Так
  • Характеристики - Топологія ДБЖ: Технологія line-interactive
  • Функції - Максимальна конфігурована потужність: 1,5 кВА
  • Функції - Реальна потужність: 1500 Вт
  • Особливості - Форма сигналу: Чистий синус
  • Особливості - Вхідна робоча напруга (мінімальна): 160 В
  • Особливості - Вхідна робоча напруга (максимальна): 294 В
  • Особливості - Вхідна частота: 47/70 Гц
  • Особливості - Технологія підключення: 10/100/1000Base-T(X)
  • Особливості - Функції захисту живлення: Надмірний розряд
  • Особливості - Батареї з можливістю гарячої заміни: Так
  • Особливості - Ємність стійки: 2U
  • Правила та стандарти безпеки - Безпека: IEC/EN 62040-1, UL1778, CSA22.2
  • Логістичні дані - Код гармонізованої системи (HS): 85078000
  • Інші функції - Номінальне значення вихідної напруги: 230 В
  • Класифікація - Код виробника: 5PX1500IRTNG2
  • Класифікація - EAN: 743172104755
  • Класифікація - Продукт ID: 93587043
  • Порти та інтерфейси - Кількість мережевих розеток: 8 x мережевих розеток
  • Порти та інтерфейси - Послідовний інтерфейс: Так
  • Дисплей - Тип дисплея: LCD
  • Акумулятор - Батареї з можливістю гарячої заміни: Так
  • Акумулятор - Автоматичний тест батареї: Так
  • Особливості - Топологія ДБЖ: Лінійно-інтерактивна технологія
  • Особливості - Функції захисту живлення: Перерозряд
  • Дизайн - Компонування: Монтаж у стійку/башта
  • Дизайн - Колір продукту: Чорний
  • Дизайн - Світлодіоди: Так
  • Сталий розвиток - Відповідність принципам сталого розвитку: Так
  • Дані про пакування - Картка керування включена: Так