| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 0,58 кг |
| Марк | Бессі |
| Код виробника | КТ5-2 |
| EAN (GTIN) | 4008158004587 |
| Тип | інші |
| Відстань між щелепами | 0 мм |
| Висота щелепи | 0 мм |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 0,58 кг |
| Марк | Бессі |
| Код виробника | КТ5-2 |
| EAN (GTIN) | 4008158004587 |
| Тип | інші |
| Відстань між щелепами | 0 мм |
| Висота щелепи | 0 мм |
BESSEY < /b > технологія обтиску, створювана компанією, - це, перш за все, Висока якість та інновації, завдяки яким робота затискачів стає швидше, ефективніше і, перш за все, безпечніше.
пропозиція компанії включає в себе традиційні чавунні затискачі (популярні "затискачі"), використовувані в столярних виробах, масивні сталеві затискачі, що застосовуються при зварюванні і з'єднанні сталевих конструкцій, зварювальні затискачі, зварювальні Лещата, а також групу інструментів, призначених для установки дверей, вікон і підлогових панелей.е>