AO12/2-4500 - Гідравлічний шланг ao12 / 2 M22x1. 5 L-4500 275Bar
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом AO12/2-4500
Опис
гідравлічний шланг з вушком і гвинтом AO 12/2 M22x1,5, 2-оплетка (2SN), 275 бар, L-4500 мм
специфікація шланга:
  • внутрішній діаметр.: 12,5 мм; 1/2"; dash: -08
  • зовнішній діаметр: 21,2 мм
  • розривний тиск: 1100 бар
  • радіус вигину: 180 мм
  • діапазон температур: -40°C +100°c
  • Стандарт: EN 853 2SN
специфікація провідника:
  • довжина l- 4500 мм
  • наконечник 1: DKOL M22x1. 5 15L
  • наконечник 2: RNM M22 + гвинт M22x1. 5
на інших аукціонах доступні дроти в довжинах: 300, 400, 500, 600, 700, 750, 800, 900, 1000, 1100, 1200, 1250, 1450, 1500, 2000, 2500, 3000, 3500, 4000, 4500, 5000, 6000, 7000, 8000, 9000 і 10000 мм.