AL90L60102 - Алюмінієвий лікоть 90' 102mm, 60cm тип L
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом AL90L60102
Опис
Алюмінієвий лікоть 90' 102mm, 60cm тип l
алюмінієвий лікоть 90 градусів у формі літери" L " діаметром 102mm, вигнутий з труби довжиною 60cm (одна рука 20cm, інша 40cm), відмінно підходить для будівництва системи впуску та охолодження. Стінка товщиною 2 мм робить лікоть дуже легким, а також дуже міцним на тисках у впуску, легко піддається зварюванні. Крім зниження ваги впуску, він також значно покращує естетичний вигляд-він виконаний у високому блиску.
Тип: 90 ' L-подібний
зовнішній діаметр: 102 мм
товщина стінки: 2 мм