AL13530102 - Алюмінієвий лікоть 135' 102mm, 30cm FMIC
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом AL13530102
Опис
Алюмінієвий лікоть 135' 102mm, 30cm
алюмінієвий лікоть 135 градусів діаметром 102mm, виготовлений з труби довжиною 30cm, що закінчується горбами, відмінно підходить для будівництва системи впуску та охолодження. Стінка товщиною 2 мм робить лікоть дуже легким, а також дуже міцним на тисках у впуску, без проблем піддається зварюванні. Крім зниження ваги впуску, він також значно покращує естетичний вигляд-він виконаний у високому блиску.
тип: 135'
зовнішній діаметр: 102 мм
товщина стінки: 2 мм