AGM12-12F - Акумулятор EXIDE 12V 12AH AGM12 - 12F AGM Ready
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом AGM12-12F
Опис
акумулятор Exide AGM12-12F SLA12-12F 12AH
ТЕХНІЧНІ характеристики:
  • ємність: 12 Ач
  • Комерційний код: AGM12-12F, SLA12-12F
  • напруга: 12 в
  • пусковий струм: 150 a
  • полярність: L+
  • довжина: 150 мм
  • ширина: 100 мм
  • висота: 100 мм