| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 57 кг |
| Код виробника | 6AKXDEEP20 |
| Вага продукту | 57 кг |
| EAN (GTIN) | 5903760240783 |
| Продюсер | Продюсер |
| Напруга | 12 травня |
| Інформація про безпеку | CE |
| Ємність | 220 Аг |
| Ширина | 238 мм |
| Висота | 226 мм |
| Глибина | 522 мм |
| Дизайн життя | 10 років |
