ADBL ROLLER D15125-01 МІШОК ПОЛІРУВАЛЬНА МАШИНА ПОЛІРУВАЛЬНА МАШИНА ДВОЇ ДІЇ + МІШОК
Опис
Предмет оголошення:
Полірувальна машина
ADBL ROLLER D15125-01 BAG - 1 шт.
Виробник:  ADBL
ADBL ROLLER D15125-01 BAG MASZYNA POLERSKA POLERKA DA DUAL ACTION + TORBA Marka ADBL
ADBL ROLLER D15125-01 BAG MASZYNA POLERSKA POLERKA DA DUAL ACTION + TORBA Kod producenta ADB000265
Полірувальна машина подвійної дії
ADBL ROLLER D15125-01 - найбільш універсальна полірувальна машина з ходом 15 мм. Він працює скрізь, де потрібна збалансована потужність корекції в поєднанні з відмінною обробкою поверхні. Високий крутний момент двигуна дозволяє інтенсивно освіжити фарбу в системі One Step, а точний хід 15 мм забезпечує ідеальну обробку. Ця машина незамінна на проміжному етапі багатоетапної корекції фарби. Машина має систему плавного пуску з електронним керуванням і точну стабілізацію обертання. Довгий і гнучкий кабель і ергономічна головка машини підтримують користувача протягом багатьох годин роботи. Завдяки продуманій і перевіреній конструкції обладнання практично безвідмовне. Це підтверджено багатоступеневими і масштабними випробуваннями пристрою, проведеними перед виходом продукту на ринок.
  • Максимальний хід – 15 мм
  • Діаметр полірувальної подушки – 125 мм
  • Діаметр вертушки – 125 мм
  • Вихідна потужність (Вт) – 810 Вт
  • Обороти в хвилину (обертів за хвилину) – 1560 – 4800
  • Довжина шнура живлення – 8 м
  • Вага – 2,8 кг
  • Електронний контроль швидкості – ТАК
  • Тригер плавного пуску – ТАК
  • Клас ізоляції – II
  • Робоча напруга – 230 В/ 50 Гц
ADBL ROLLER D15125-01 BAG MASZYNA POLERSKA POLERKA DA DUAL ACTION + TORBA EAN (GTIN) 5902729002813
ADBL ROLLER D15125-01 BAG MASZYNA POLERSKA POLERKA DA DUAL ACTION + TORBA
У комплект входить:
  • Підкладка 125 мм – 1 шт