ADBL ролик D09125-01
ADBL ролик D09125-01
ADBL ролик D09125-01
Опис
ADBL ROLLER D09125-01
ADBL ROLLER D09125-01
полірувальна машина подвійної дії
низька вага і компактна конструкція машини ADBL ROLLER d09125-01 вони дозволяють користувачеві дістатися до місць, раніше недоступних для пристроїв такого типу. Коротка голова і компактне тіло дозволяють працювати над складні елементи, такі як бампери або пакети аеродинаміки. Хід 9 мм в поєднанні з відповідними полірувальними матеріалами є гарантією ідеальна обробка оброблюваної поверхні. Дуже потужний двигун і надзвичайно ефективна стабілізація обертання з використанням наборів типу Polish або при роботі з усіма видами чистячих засобів і засобів AiO, дозволяє швидко отримати бажану ступінь корекції лаку. Ефективний система Soft Start, ергономіка конструкції або довгий і гнучкий кабель потужність-це переваги цієї машини, що підтримують користувача під час багатогодинна робота. Завдяки продуманій і перевіреній конструкції, обладнання практично безвідмовно. Вони це підтверджують багатоступінчасті і великі випробування пристрою, що проводяться до запуск продукту на ринок.
параметри D09125-01 < /b >
  • максимальний хід – 9 мм
  • діаметр полірувальної площадки – 125 мм
  • вихідна потужність (Вт) – 650 Вт
  • об/хв (Кількість оборотів в хвилину) – 2000 – 6400
  • Довжина шнура живлення – 5 м
  • Вага – 2 кг
  • електронний контроль швидкості – так
  • м'який пусковий тригер – так
  • клас ізоляції – II
  • робоча напруга – 230 В/50 Гц
В комплект входить:
  • опорна пластина 125 мм-1 шт.
  • опорна пластина 75 мм-1 шт.