| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | A1695000200 |
| Виробник деталей | Mercedes-Benz OE |
| Номери замінних деталей | MNERCEDES |
| Оригінальний номер деталі | A169501165, A1695000200 |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 8 кг |
| Вага продукту | 5 кг |
| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | A1695000200 |
| Виробник деталей | Mercedes-Benz OE |
| Номери замінних деталей | MNERCEDES |
| Оригінальний номер деталі | A169501165, A1695000200 |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 8 кг |
| Вага продукту | 5 кг |
MERCEDES A-КЛАС W169
МАСЛООХОЛОДЖУВАЧ
КОРОБКА ПЕРЕДАЧ
АВТОМАТИЧНА
A1695000200
A1695000200
СТАН ЯК ПОКАЗАНО
WIR SPRECHEN DEUTSCH