A1.30.82.035 - ОПОРА ПРИВОДУ FI: 35 H: 140 S: 225 HYDROLIDER
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом A1.30.82.035
Опис
універсальна опора для перекидання
виробництво:
оригінальний продукт марки Hydrolider, символ: 1.30.82.035
застосування:
призначений для телескопічних циліндрів з діаметром штифта 35 мм і відстанню між штифтами 140 мм.< / п>
ТЕХНІЧНІ характеристики:
  • діаметр штифта приводу: 35 мм
  • відстань між штифтами приводу: 140 мм
  • відстань між штифтами люльки: 225 мм