A1.25.50.002 - СПЛІТТЕР CN 2Q75E J 1P KUL БАГАТОЖИЛЬНИЙ 2M BADESTNOST
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом A1.25.50.002
Опис
гідравлічний комплект 3-секційний 90л/хв
Склад комплекту:
  • джойстик для кульок з кнопкою
  • два посилання довжиною 2 м (можна змінити на 1 м; 1,5 м; 2,5 м; 3 м)
  • гідравлічний спліттер 2 секції 90л/хв
  • соленоїд 6/2 90л/хв 12 в
виробництво:
оригінальний продукт марки hydrolider, символ: 1.25.50.002
застосування:
приклад застосування:
управління двома незалежно діючими приводами (зображення).
Загальна інформація:
джойстик:
посилання:
  • різьба з боку розподільника: корпус троса M16x1.5, трос троса M6x1.5
  • з боку джойстика діаметр кульки 14 мм
польське виробництво, виготовлено для Agricola Hydraulic Components.
двосекційний гідравлічний розподільник:
з'єднання:
з'єднання троса:
  • внутрішня різьба трубки: m16x1.5
  • внутрішня різьба кінця повзунка: m6x1.5
діапазон тиску:
  • максимальний тиск на подачі: 250bar
  • максимальний тиск на повернення: 50bar
  • максимальний тиск на секціях: 300bar
  • перепускний клапан встановлений на заводі в 175bar
  • можливість самостійного регулювання, повне обертання зміна на 30bar
діапазон температур і тип масла:
  • допустима температура навколишнього середовища: -40 C до +60 C
  • допустима температура масла: -15 C до +80 C
  • рекомендоване гідравлічне масло на основі мінерального масла, наприклад HL 32 або HL 46
соленоїд 6/2 для третьої секції:
  • максимальна витрата до 90л / хв
  • живлення: 12В
  • болгарське виробництво Badestnost
управління:
принцип роботи повзунка:
положення 1 (подача струму відключена) можливість управління циліндром № 1
з'єднання:
внутрішня різьба у корпусі:
діапазон тиску:
  • максимальний тиск на подачі: 210Bar