A1.25.50.001 - СПЛІТТЕР CN 2Q75 JOY 1P KUL БАГАТОЖИЛЬНИЙ 2M BADESTNOST
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом A1.25.50.001
Опис
гідравлічний 2-секційний комплект 90л/хв
склад комплекту:
  • джойстик для кульок з кнопкою
  • два посилання довжиною 2 м (можна змінити на 1 м; 1,5 м; 2,5 м; 3 м)
виробництво:
оригінальний продукт марки hydrolider, символ: 1.25.50.001
застосування:
приклад застосування:
управління двома незалежно діючими приводами (зображення).
Загальна інформація:
джойстик:
посилання:
  • різьба з боку розподільника: корпус троса M16x1.5, трос троса M6x1.5
  • з боку джойстика діаметр кульки 14 мм
польське виробництво, виготовлено для Agricola Hydraulic Components.
двосекційний гідравлічний розподільник:
з'єднання:
внутрішня різьба у корпусі: електроживлення: 1/2"; задня частина: 3/4"; секції: 1/2"
з'єднання троса:
  • внутрішня різьба трубки: m16x1.5
  • внутрішня різьба кінця повзунка: m6x1.5
діапазон тиску:
  • максимальний тиск на подачі: 250bar
  • максимальний тиск на повернення: 50bar
  • максимальний тиск на секціях: 300bar
  • перепускний клапан встановлений на заводі в 175bar
  • можливість самостійного регулювання, повне обертання зміна на 30bar