A1.23.00.031 - КОТУШКА СОЛЕНОЇДА 12В НА ШТИФТ 31ММ БАДЕСТНОСТЬ
Стан Новий
Номер за каталогом A1.23.00.031
Опис
< H1>котушка дільника, соленоїда 6/2 12V
виробництво:
оригінальний продукт марки Badestnost, символ: 1.23.00.031
застосування:
котушка підходить m.in. для електромагнітних клапанів SVV 6/2-12DC виробництво Badestnost з товщиною штока 31 мм і максимальна витрата 90л / хв.
ТЕХНІЧНІ характеристики:
  • кількість контактів в штекері: 3
  • напруга: 12 В постійного струму
  • загальна довжина: 72 мм
  • зовнішній діаметр: 62 мм
  • внутрішній діаметр: 31 мм