A1.10.00.050.3 - ГІДРАВЛІЧНИЙ РОЗДІЛЬНИК 5 СЕКЦІЙ 40Л + РОЗ'ЄМИ
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом A1.10.00.050.3
Опис
гідравлічний розподільник 5 секцій 40л/хвв комплекті з комплектом з'єднань
виробництво:
оригінальний продукт марки Badestnost, символ виробника: 05p40 5XA1 GKZ1; символ: 1.10.00.050.3
застосування:
ТЕХНІЧНІ характеристики:
можливість послідовного підключення до існуючої системи (потрібно напірна втулка).
управління:
всі трипозиційні важелі (1 - 0 - 2), на пружині, тобто самі повертаються до вертикалі:
праворуч Гідравлічна схема пропонованого розподільника:
діапазон тиску:
  • максимальний тиск на подачі: 250bar
  • максимальний тиск на поверненні: 50bar
  • максимальний тиск на секціях: 300bar
  • < /ul >
    заводський перепускний клапан встановлений на 180bar ± 30 Bar. Рекомендується перевірити і встановити відповідний тиск при запуску.
    можливість самостійного регулювання, повний поворот зміна на 30bar.