| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 9F1401309A, 9F1401309A |
| Виробник деталей | Porsche OE |
| Оригінальний номер деталі | 9F1401309A, 9F1401309A |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 7 кг |
| Стан упаковки | заміна |
| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 9F1401309A, 9F1401309A |
| Виробник деталей | Porsche OE |
| Оригінальний номер деталі | 9F1401309A, 9F1401309A |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 7 кг |
| Стан упаковки | заміна |
можливість особистого пікапу на фондовій біржі Познń (четвер, неділя)
B1