Sachs 993 744 пружина підвіски < /b >
зовнішній діаметр [мм]: 162
Діаметр [мм]: 14,5
Довжина [мм]: 398
тип посилання: замінний
версія TecDoc: 2219
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | 993 744 |
| Виробник деталей | Sachs |
| Номери замінних деталей | SKF VKDL 36067, |
| Оригінальний номер деталі | VOLVO 31280486, |
| Сторона встановлення | спереду |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 3 кг |
| Вага продукту | 2 кг |
| Довжина | 398 мм |
| Тип підвіски | немає інформації |
Sachs 993 744 пружина підвіски < /b >
зовнішній діаметр [мм]: 162
Діаметр [мм]: 14,5
Довжина [мм]: 398
тип посилання: замінний
версія TecDoc: 2219